Web.Tv Üzerinden Video İzleterek Para Kazanma

Bir çoğunuzun bilmediği yada bakıpta fark etmediği bir site olan web.tv sitesi şuanda youtube.com'dan daha fazla para kazandırmakta nasıl mı? Makalemizi mutlaka okuyun.

Web.Tv Nedir? Ne Değildir?

Web.Tv sitesi bir video barındırma sitesi olup bence şuan türk yatırımı olupta youtube'den çok daha iyi işler çıkaran yegane web sitesidir. Neden mi? Çünkü Web.Tv üzerinden çok basit bir şekilde istediğiniz videolarınızı canlı olarak yayınlayabilir hatta bunların sürekli olarak yayın akışı oluşturup siz ilgilenmediğiniz anlarda bile yayına devam etmesini sağlayabilirsiniz. Bu özelliklerin tümü youtube üzerinde de var diyeceksiniz ama bu kadar basit bir arayüzü yok. Ayrıca bu bir türk sitesi :)

 

Web.Tv Üzerinden Nasıl Para Kazanılır? 

Milliyetçi gibi mi davarandım? Bence biraz ama şöyle bir durum var. Eğer mantıklı kullanılabilirse web.tv üzerinden youtube'dan kazandığınızdan çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Tek sorun web.tv sitesi üzerine çok fazla ziyaretçi gelmemekte ve video arşivi youtube ile kıyaslanamaz. Fakat dailymotion ile kıyaslanabilir hatta dailymotionu bir kaç özelliğinde geçer özelliklede sınırsız video yükleyebilme özelliği ben web.tv üzerine video yükleyecek bir bot yaptırmayı kazançlarımı bu site üzerinden çok daha fazla yaparak katlamayı planlıyorum. Tabi bunların hepsi bir süreçten geçmek gerektiriyor. Şuanda web.tv hesabımda 450 tane kadar video olmasına ragmen neredeyse hiç izlenmedi diyebileceğim kadar az izlendi. Aynı miktarda videoyu youtube üzerine atsaydım şuanda hiç yoktan günde en az 15 - 20 bin kadar izlenme almıştım. Eğer youtube üzerinden para kazanmayı hedefleseydim büyük ihtimal ile kesintileri çıktıktan sonra youtube üzerinden bana kazandıracağı miktar bu izlenimlere göre max. 20 Tl olucaktı. Web.Tv üzerinde bu rakam 30 Tl ve üzerine çıkabilir hatta site üzerinden kazançlarımız hariç web.tv sitesi videosite.net üzerinden tüm kullanıcılarına kendi sitelerini kurması için teşviklerde bulunuyor buna göre video yüklemelerin artışını bekliyor diye düşünüyorum. Ben bir sunucu üzerin bot kurar isem bir kanala 1.000.000'dan fazla video yükleyebilirim ama kazancı ne olur bilinmez. Bir başka makalede görüşmek üzere.