Scorpapp.Com Nedir? Nasıl Çalışır?

Scorpapp.Com (scorpapp) uygulaması hakkında bilmediğiniz bir kaç bilgi verdikten sonra detaylara inerek scorpapp uygulaması yada sitesi neymiş gelin konumuzda hepsini öğrenelim.

Scorp Uygulaması Nedir? Gelin Hep Beraber Öğrenelim

İzzet Zakuto tarafından 2014 yılında kullanıma açılan scorp uygulaması günümüzde çok popüler bir uygulama haline gelmiştir. 10.000.000 scorp videosu sayısını aşan bu uygulama scorpapp.com sitesi üzerinden web kullanıcılarınada izleme ve yorum yapma desteği vermektedir. Amaç kullanıcıların açtıkları başlıklara , sorulara yada her hangi bir konu üzerinden 15 saniyelik videolar ile görüm yapıp görüşlerini bırakıyorlar.

İnternet kullanıcıları ve videologger'lar tarafından kolay derlemeleri yapılan bu uygulama bu işlemler sayesinde günümüz popülerliğine kavuştuğunu savunmaktayım. Çalışma prensibi kullanıcıların kendine has profilleri bulunmakta twitter uygulaması gibi birbirlerini takip edip birbirlerinin açtığı headline'lara videolu yorum yapmaktadırlar. Genelde güzel oğlan ve kızların takip edilmekten hoşlandıkları bir uygulama. Vine uygulamasına benzerliği ile anınan scorp uygulaması aynı fikirden yola çıkılmış olsa bile muhteşem bir beyin ürünü olduğunu savunurum. Çünkü bu uygulamadaki gelişim kullanıcılarının hayal edebileceği kadar olup bence sınırı yoktur. Bir scorp videosunu yıllar sonra bile internette dolanırken görebileceksiniz.

https://www.facebook.com/scorpapp

https://twitter.com/ScorpApp

https://www.instagram.com/scorpapp/

https://itunes.apple.com/tr/app/scorp-talk-to-us-15-second/id914653446?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scorp&hl=tr

www.scorpapp.com

Yukarıdaki adresler scorp uygulamasına ait tüm sosyal medya linkleridir.