Facebook Live Nedir? Kullanıcılara Ne Kazandırır?

Facebook Live Nedir? Kullanıcılara Ne Kazandırır? Ne kadar yaygın bir kullanımı var gibi sir sürü soru dolaşıyor etrafta. Facebook firmasının kullanıcılarına sunduğu bu yeni özellik facebook live neymiş gelin yakından bakalım.

Facebook Live Nedir? Kullanıcılara Ne Kazandırır?

Bende merak ettim. Siz kullanıcılarımız için biraz araştırdım. Bu bir uygulama facebook kullanıcıları için facebook live internetten cep telefonunuzla canlı yayın yapma olanağı sunuyor. Bence facebook kullanan dünya geneli insan sayısını düşünürsek bunun ne kadar popülerleşebileceğini tahmin edebilirsiniz.

Facebook kullanıcılarına sunduğu bu yeni özellik ile reklam ağını genişletmeyi internetteki insan iletişimlerinin tümüne sahip olmayı hedeflediğini açıkca ortaya koyuyor. Büyük bir şirket olan facebook topluma ulaşma konusunda ve bu uygulamayı yayma konsuunda hiç bir sıkıntı çekmiyeceğini zaten bu nedenle çok hızlı popülerleşeceğini anlamışsınızdır. Ayrıca bu uygulama sayesinde face to face yani sadece kişiye özel görüşmede yapılabilmekle beraber arkadaş grubuna hitap edebilir sadece sizin belirlediğiniz kişilerede yayın yapabilirsiniz. Bence uygulama güzel olmuş. Anlık yorumla beraber şuan haftada en az 5 arkadaşım yayın yapıp duruyor. Heves işte bu heves yakında sizide bulabilir. Facebook live uygulaması apple store ve google playde mevcut dilediğiniz zaman uyumlu akıllı telefonlarınıza yada tabletlerinize indirebilirsiniz. Dikkat edince aileniz çok yakından takip etmesin bir sonraki bilgi akışında görüşmek üzere.